KATEGORIE

dlaczego warto
u nas zamawiać?

  • Posiadamy nowoczesny park maszynowy oraz wykwalifikowaną kadrę pracowników.
  • Zapewniamy pomoc techniczną na każdym etapie realizacji zlecenia.
  • Mamy 10 letnie doświadczenie w znakowaniu produktów.
  • Błyskawiczny czas realizacji.

FAQ

Czy grawer jest trwały?

Grawer jest najtrwalszą formą znakowania na rynku, dzięki czemu projekt wygrawerowany na przedmiocie jest niezwykle trwały, wręcz dożywotni.

Czy grawer na szklanych produktach schodzi podczas mycia w zmywarce?

Nie, można spokojnie myć szklane produkty w zmywarce.

Czy jest możliwy grawer w kolorze?

Niestety nie, grawer laserowy to trwała, precyzyjna oraz efektywna technika znakowania przedmiotów polegająca na wypalaniu projektu, przez co nie ma możliwości wykonania graweru w różnych kolorach.

Co to grafika wektorowat (obiektowa)?

Jeden z dwóch podstawowych rodzajów grafiki komputerowej, w której obraz opisany jest za pomocą figur geometrycznych lub brył geometrycznych, umiejscowionych w matematycznie zdefiniowanym układzie  współrzędnych, odpowiednio dwu lub trójwymiarowym. Drugim z podstawowych typów grafiki komputerowej jest grafika rastrowa.

Czym się różni grafika wektorowa od rastrowej?

W przeciwieństwie do grafiki rastrowej grafika wektorowa jest grafiką w pełni skalowalną, co oznacza, iż obrazy wektorowe można nieograniczenie powiększać oraz zmieniać ich proporcje bez uszczerbku na jakości.

Czy jest możliwość graweru z drugiej strony produktu?

Tak, lecz grawer z drugiej strony produktu łączy się z dopłatą. W zależności od produktu (powierzchni grawerowanej), naliczana jest dodatkowa opłata.

Czy jest możliwość wygrawerowania zdjęcia?

Tak, lecz nie na każdym materiale zdjęcie da się odwzorować. Najładniej zdjęcie wychodzi na drewnie natomiast wygrawerowanie na szkle już jest problematyczne. Technicznie jest to wykonalne, ale ze względów estetycznych lepiej nie podejmować się takich zadań. Wynika to z kilku powodów. Ponieważ zdjęcie składa się z malutkich punkcików (pikseli), a one przy grawerowaniu będą się "powiększały" - to w niektórych miejscach zleją się ze sobą tworząc jednolite plamy. W miejscach gdzie piksele będą oddalone od siebie a więc w jasnych partiach obrazu, mogą wogóle nie być widoczne. Dostaniemy więc zamiast zdjęcia pełnego odcieni i półtonów, obrazek prawie czarno-biały, tylko miejscami zawierający resztki odcieni.

Jaką rodzielczość powinno mieć przesłane zdjęcie?

Zdjęcie powinno być jak najlepszej rozdzielczości, minimum 300 dpi. Powinno być również dobrze doświetlone.

© Copyright 2024 by www.zaro.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: Mass Internet